close
تبلیغات در اینترنت
نتایج رسمی و نهایی دور دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک گرایش و استان ها

loading...

سرزمین خبر | پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

نتایج رسمی و  پایانی دور دوم انتخابات مجلس دهم 10 , نتایج رسمی و نهایی شمارش آرای مجلس شورای اسلامی 10 اردیبهشت 95 , نتیجه ی شمارش آرای مرحله…

نتایج رسمی و نهایی دور دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک گرایش و استان ها

بازدید : 62 شنبه 11 ارديبهشت 1395 نظرات ()

نتایج رسمی و  پایانی دور دوم انتخابات مجلس دهم 10

, نتایج رسمی و نهایی شمارش آرای مجلس شورای اسلامی 10 اردیبهشت 95

, نتیجه ی شمارش آرای مرحله دوم انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی

, نتایج دور دوم انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی سال 95 , نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس دهم شنبه 11 اردیبهشت 95

,نتایج دور دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک استان ها

,نتایج نهایی دور دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک گرایش ها

, نتایج پایانی دور دوم انتخابات مجلس دهم جمعه 10 اردیبهشت 95 , آخرین اخبار شمارش آراء انتخابات مجلس دهم 95 , آخرین نتایج شمارش آرای مرحله دوم انتخابات مجلس دهم 95 , آخرین نتایج شمارش آرای دور دوم انتخابات مجلس , اعلام نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس 95 , انتخابات , 

نتایج رسمی و نهایی دور دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک گرایش و استان ها

اسامی منتخبین مرحله دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک استان‌ها اعلام شد.
دور دوم انتخابات مجلس، دهم ارديبهشت در 55حوزه برای گزينش 68 نماينده بين 138 نفر از راه‌يافتگان به دور دوم برگزار شد.این رقابت میان 41 داوطلب اصلاح‌طلب، 57 نماینده اصولگرا،4 نامزداعتدال‌گرا، 36 نامزدمستقل انجام شد.


* در حوزه انتخابيه مريوان و سروآباد، منصور مرادي با كسب 28 هزار و 138 راي از مجموع آراي 51045 صحيح ماخوذه به مجلس راه يافت.

* در حوزه انتخابيه سنقر، سيد جواد حسيني كيا با كسب 14 هزار و 785 راي از مجموع 27 هزار و 491 آراي صحيح مآخوذه به مجلس راه يافت.

* در حوزه انتخابيه پارس آباد و بيله سوار، شكور پورحسين شقلان با كسب 52 هزار و 731 راي از مجموع 101 هزار و 306 آراي صحيح مآخوذه راهي مجلس شد.

* در حوزه انتخابيه بروجن، خديجه ربيعي فردانبه با كسب 22 هزار و 275 راي از مجموع 41 هزار و 253 آراي صحيح مآخوذه به مجلس راه يافت.

* شادمهر کاظم‌زاده با کسب ۵۱ هزار و ۶۰۴ رای از مجموع ۸۹ هزار و ۷۴۲ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره راهی مجلس شورای اسلامی شد.

* در حوزه انتخابیه ملایر، احد آزادیخواه با کسب ۳۴ هزار و ۳۱۳ رای از مجموع ۶۷ هزار و ۸۶۷ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.

* در حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان هم سمیه محمودی با کسب ۲۸ هزار و ۹۰۵ رای از مجموع ۵۰ هزار و ۴۹۳ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* علی عسگر ظاهری عبده‌وند نیز از حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا با کسب ۴۵ هزار و ۵۲۲ رای از مجموع ۸۲ هزار و ۱۹۳ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.

* در حوزه انتخابیه آبادان نیز غلامرضا شرفی با کسب ۲۱۱۰۰ رای از مجموع ۴۰ هزار و ۷۲۶ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

* شهروز برزگر کلشانی هم از حوزه انتخابیه سلماس با کسب ۳۹ هزار و ۸۰۹ رای از مجموع ۷۱ هزار و ۸۷۴ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* قاسم میرزایی نیکو با کسب ۲۰ هزار و ۶۵۹ رای از مجموع ۳۶ هزار و ۵۲۷ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه راهی مجلس شورای اسلامی شد.

* در حوزه انتخابیه مرند و جفا، محمد حسن‌نژاد با کسب ۶۰ هزار و ۵۵ رای از مجموع ۱۱۹ هزار و ۴۲۰ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.

* در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد هم محمدرضا صباغیان بافقی با کسب ۴۲ هزار و ۱۵۹ رای از مجموع ۷۳ هزار و ۲۲۳ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* علی ابراهیمی نیز از حوزه انتخابیه شازند با کسب ۲۳ هزار و ۵۳۶ رای از مجموع ۴۳ هزار و ۸۸۵ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.

* در حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، چراداول، مهران، ملکشاهی و سیروان نیز جلال میرزایی با کسب ۶۲ هزار و ۲۳۱ رای و سلام امینی با کسب ۶۱ هزار و ۳۳۸ رای از مجموع ۱۶۵ هزار و ۲۸۹ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

* احمد صفری هم از حوزه انتخابیه کرمانشاه با کسب ۷۴ هزار و ۳۰۴ رای از مجموع ۱۲۴ هزار و ۸۵۸ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* حسن نوروزی با کسب ۵۴ هزار و ۵۲۱ رای از مجموع ۸۹ هزار و ۸۶۹ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان مجلس شورای اسلامی شد.

* در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی، سیدعلی ادیانی با کسب ۵۱ هزار و ۲۲۲ رای از مجموع صد هزار و ۱۲۰ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.

* در حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجری هم حبیب‌الله کشت‌زر با کسب ۴۴ هزار و ۳۹۳ رای از مجموع ۸۲ هزار و ۹۶۶ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* علی گلمرادی نیز از حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی با کسب ۶۰ هزار و ۱۳۳ رای از مجموع ۱۰۴ هزار و ۹۵۰ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.

* در حوزه انتخابیه شبستر نیز معصومه آقاپور علیشاهی با کسب ۲۴ هزار و ۹۵۲ رای از مجموع ۳۹ هزار و ۷۵۴ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

* درحوزه انتخابیه شهریار و قدس و ملارد  محمد محمودی شاه نشین با كسب 81826 رأی از مجموع 133871 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

* درحوزه انتخابیه بندر لنگه و بستك و پارسیان خالد زمزم نژاد با كسب 60759 رأی از مجموع 99536 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

* درحوزه انتخابیه رزن حسن لطفی با كسب 25324 رأی از مجموع 48462 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

* درحوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه  محمد عزیزی با كسب 37693 رأی از مجموع 73002 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

* درحوزه انتخابیه رودبار منوچهر جمالی سوسفی با كسب 28370 رأی از مجموع 49676 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت .

* در حوزه انتخابیه دورود و ازنا، مجید كیانپور با كسب 45 هزار و 555 رای از مجموع 89 هزار و 244 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه زنجان و طارم علی وقف چی با كسب 60هزار و 814 رای و فریدون احمدی با كسب 44 هزار و 303 رای از مجموع 115هزار و 574 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

* در حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر محمدعلی حسین زاده با كسب 50هزار و 980رای از مجموع 90 هزار و 548 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه سنندج، دیوان دره و كامیاران، سیداحسن علوی با كسب 43 هزار و 499 رای از مجموع 79هزار و 872 آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

* در حوزه انتخابیه كردكوی، تركمن، بندر گز و گمیشان رامین نورقلی پور با كسب 69هزار و 480 رای از مجموع 104هزار و 459 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* محمدرضا منصوری با کسب ۳۶ هزار و ۲۶۴ رای از مجموع ۶۸ هزار و ۲۲۶ آرای ماخوذه صحیح از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه راهی مجلس شورای اسلامی شد.

* در حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیش، شهرام کوسه غراوی با کسب ۷۴ هزار و ۳۲۹ رای از مجموع ۱۴۲ هزار و ۳۲۶ آرای صحیح ماخوذه به بهارستان راه یافت.

* در حوزه انتخابیه سراب هم یوسف داودی کسب ۳۱ هزار و ۱۵۸ رای از مجموع ۵۴ هزار و ۵۶ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* هدایت‌الله خادمی نیز از حوزه انتخابیه ایذه و باغملک با کسب ۷۲ هزار و ۷۳۸ رای از مجموع ۱۳۱ هزار و ۴۱۹ آرای صحیح ماخوذه راهی بهارستان شد.

* در حوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نمیر و سرعین هم محمد فیضی زنگیر با کسب ۷۶ هزار و ۱۴۵ رای از مجموع ۱۳۶ هزار ۸۱۰ آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه اهر و هریس نیز بیت‌الله عبداللهی با کسب ۳۲ هزار و ۵۸۵ رای از مجموع ۶۳ هزار و ۵۹۵ آرای صحیح ماخوذه راهی مجلس شد.

*سید مهدی مقدسی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب با کسب 88 هزار و 94 رأی از مجموع 140 هزار و 602 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه خدابنده احمد بیگدلی با کسب 39 هزار و 81 رأی از مجموع 73 هزار و 371 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره محمد بیرانوندی با کسب 78 هزار و 5 رای به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره محمدرضا ملکشاهی‌راد با کسب 63 هزار و 710 رای از مجموع 177 هزار و 195 آرای صحیح ماخوذه به مجلس راه یافت.

*اصغر مسعودی از حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان با کسب 34 هزار و 381 رأی از مجموع 68 هزار و 609 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

*از حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دهستان دستگرد آقای علی کاظمی بابا حیدری با کسب 51 هزار و 588 رأی از مجموع 80 هزار و 367 آرای صحیح مأخوذه به مجلس راه یافت.

*از حوزه انتخابیه ارومیه سید هادی بهادری با کسب 22 هزار و 97 رأی راهی بهارستان شد.

*از حوزه انتخابیه ارومیه روح‌الله حضرت‌پور طلاییه با کسب 209 هزار و 705 رأی از مجموع 354 هزار و 108 آرای صحیح مأخوذه راهی بهارستان شد.

*اصغر سلیمی از حوزه انتخابیه سمیرم با کسب 16 هزار و 357 رأی از مجموع 28 هزار و 737 آرای صحیح مأ‌خوذه راهی بهارستان شد.

 

ردیف

نام و نام‌خانوادگی

گرایش سیاسی

استان

حوزه انتخابیه

وضعیت داوطلب

1

زهرا ساعی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

منتخب

2

میر‌علی‌اصغر الموسوی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

3

شهاب‌الدین بی‌مقدار

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

منتخب

4

عباس عباس‌زاده

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

5

محمدحسین فرهنگی

اصولگرا

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

منتخب

6

محمد اسماعیل سعیدی

اصولگرا

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

7

سید محمدرضا میرتاج‌الدینی

اصولگرا

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

 

8

کریم شافعی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

مرند و جلفا

 

9

بیت‌الله عبدالهی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

اهر و هریس

   منتخب

10

مجید نصیرپور

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌شرقی

سراب

 

11

داوودی

مستقل

آذربایجان‌شرقی

سراب

   منتخب

12

آقاپور

مستقل

آذربایجان‌شرقی

شبستر

    منتخب

13

علیرضا منادی

مستقل

آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو

منتخب

14

هادی بهادری

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

ارومیه

منتخب

15

مجید دودکانلوی میلان

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

ارومیه

 

16

شهروز برزگر

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

سلماس

    منتخب

17

شریف‌پور

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

ماکو، چالدران، پلدشت و شوط

 

18

محمد میرزایی

اصلاح‌طلب

آذربایجان‌غربی

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

 

19

محمد فیضی

اصلاح‌طلب

اردبیل

اردبیل، نمین و نیر

   منتخب

20

شکور پورحسین

مستقل

اردبیل

پارس‌آباد و بیله‌سوار

    منتخب

21

سید کاظم موسوی

مستقل

اردبیل

اردبیل، نمین و نیر

 

22

سمیه محمودی

مستقل

اصفهان

شهرضا و دهاقان

    منتخب

23

اصغر سلیمی

اصولگرا

اصفهان

سمیرم

منتخب

24

ابراهیم نکو

اعتدالگرا

تهران

رباط‌کریم و بهارستان

 

25

علی کاظمی

اصلاح‌طلب

چهارمحال‌و‌بختیاری

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

منتخب

26

باستانی

اعتدالگرا

خراسان‌رضوی

تربت‌حیدریه و مه‌ولات

منتخب

27

همایون یوسفی

اصلاح‌طلب

خوزستان

اهواز

 

28

علی ساری

اصلاح‌طلب

خوزستان

اهواز

 

29

شبیب جویجری

اصولگرا

خوزستان

اهواز

 

30

محمودرضا ضرغامی

اصلاح‌طلب

خوزستان

بهبهان

 

31

گل‌مرادی

اصلاح‌طلب

خوزستان

ماهشهر و امیدیه

    منتخب

32

سیدافضل موسوی

اصلاح‌طلب

زنجان

زنجان و طارم

 

33

کریم خان‌محمدی

مستقل

زنجان

زنجان و طارم

 

34

محمدرضا خان‌محمدی

اصولگرا

زنجان

ابهر و خرمدره

 

35

احمد بیگدلی

مستقل

زنجان

خدابنده

منتخب

36

علی اکبری

اصلاح‌طلب

فارس

شیراز

 

37

انصاری

اصلاح‌طلب

فارس

داراب

 

38

اصغر مسعودی

مستقل

فارس

نیریز و استهبان

منتخب

39

گودرزی

اصلاح‌طلب

فارس

نورآباد ممسنی

 

40

سالار مرادی

اصلاح‌طلب

کردستان

سنندج، دیواندره و کامیاران

 

41

محمد رستگار

اعتدالگرا

کرمانشاه

سنقر و کلیایی

 

42

نورمحمد تربتی‌نژاد

اصلاح‌طلب

گلستان

گرگان و آق‌قلا

 

43

محمد بیرانوندی

اصلاح‌طلب

لرستان

خرم‌آباد و دوره

منتخب

44

حسین گودرزی

اصولگرا

لرستان

دورود و ازنا

 

45

حسین‌زاده

اصولگرا

آذربایجان شرقی

مراغه و عجب‌شیر

   منتخب

46

دواتگری

اصولگرا

آذربایجان شرقی

مراغه و عجب‌شیر

 

47

حسن‌نژاد

اصولگرا

آذربایجان شرقی

مرند و جلفا

    منتخب

48

حسینیان

اصولگرا

آذربایجان شرقی

اهر و هریس

 

49

علیلو

اصولگرا

آذربایجان شرقی

شبستر

 

50

روح‌الله حضرت‌پور

اصولگرا

آذربایجان غربی

ارومیه

منتخب

51

حاکم ممکان

مستقل

آذربایجان غربی

ارومیه

 

52

رسول جلایر

اصولگرا

آذربایجان غربی

سلماس

 

53

اکبرزاده

اصولگرا

آذربایجان غربی

ماکو، چالدران، پلدشت و شوط

 

54

عیسی‌زاده

اصولگرا

آذربایجان غربی

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

 

55

هاشمی

اصولگرا

آذربایجان غربی

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

 

56

جهانبخش محبی‌نیا

اصولگرا

آذربایجان غربی

میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب

 

57

ایرج بیگدل‌لو

اصولگرا

اردبیل

پارس‌آباد و بیله‌سوار

 

58

حجت‌الاسلام آقایی‌

اصولگرا

اصفهان

شهرضا و دهاقان

 

59

جعفری

اصولگرا

اصفهان

سمیرم

 

60

لطیف صادقی

اصولگرا

ایلام

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

 

61

سلام امینی

مستقل

ایلام

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

    منتخب

62

سارا فلاحی

مستقل

ایلام

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

 

63

جلال میرزایی

اصلاح‌طلب

ایلام

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

    منتخب

64

شادمهر کاظم‌زاده

مستقل

ایلام

دهلران، دره‌شهر و آبدانان

    منتخب

65

علی‌محمد احمدی

مستقل

ایلام

دهلران، دره‌شهر و آبدانان

 

66

احمد رسولی‌نژاد

اصولگرا

تهران

دماوند و فیروزکوه

 

67

قاسم میرزایی نیکو

اصلاح‌طلب

تهران

دماوند و فیروزکوه

    منتخب

68

حجت الاسلام نوروزی

اصولگرا

تهران

رباط‌کریم و بهارستان

    منتخب

69

حسین گروسی

اعتدالگرا

تهران

شهریار، قدس و ملارد

 

70

محمد محمودی شاه‌نشین

مستقل

تهران

شهریار، قدس و ملارد

   منتخب

71

قدرت‌الله حمزه

اصولگرا

چهارمحال و بختیاری

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

 

72

خدیجه ربیعی

مستقل

چهارمحال و بختیاری

بروجن

    منتخب

73

علی نادری‌فرد

اصلاح‌طلب

چهارمحال و بختیاری

بروجن

 

74

ابوالقاسم خسروی

اصولگرا

خراسان‌رضوی

تربت‌حیدریه و مه‌ولات

 

75

جواد کاظم‌نسب

اصلاح‌طلب

خوزستان

اهواز

 

76

سید شریف حسینی

مستقل

خوزستان

اهواز

 

77

شکرخدا موسوی

اصولگرا

خوزستان

اهواز

 

78

غلامرضا شرفی

اصولگرا

خوزستان

آبادان

    منتخب

79

محمد مولوی

اصولگرا

خوزستان

آبادان

 

80

سیدهادی طباطبایی

اصولگرا

خوزستان

ایذه و باغ‌ملک

 

81

هدایت‌الله خادمی

مستقل

خوزستان

ایذه و باغ‌ملک

   منتخب

82

حبیب‌الله کشت‌زر

اصلاح‌طلب

خوزستان

بهبهان

    منتخب

83

علی عسگر ظاهری

مستقل

خوزستان

مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

    منتخب

84

علیرضا ورناصری

اصولگرا

خوزستان

مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

 

85

حبیب آغاجری

اصولگرا

خوزستان

ماهشهر و امیدیه

 

86

فریدون احمدی

اصولگرا

زنجان

زنجان و طارم

 

87

علی وقف‌چی

مستقل

زنجان

زنجان و طارم

   منتخب

88

محمد عزیزی

اصولگرا

زنجان

ابهر و خرمدره

   منتخب

89

سید البرز حسینی

مستقل

زنجان

خدابنده

 

90

جعفر قادری

اصولگرا

فارس

شیراز

 

91

مرادی

اصولگرا

فارس

نورآباد ممسنی

 

92

عسگری

اصولگرا

فارس

داراب

 

93

فرهاد طهماسبی

اصولگرا

فارس

نیریز و استهبان

 

94

سید احسن علوی

مستقل

کردستان

سنندج، دیواندره و کامیاران

   منتخب

95

منصور مرادی

مستقل

کردستان

مریوان و سروآباد

    منتخب

96

امید کریمیان

مستقل

کردستان

مریوان و سروآباد

 

97

سید سعید حیدری طیب

اصلاح‌طلب

کرمانشاه

کرمانشاه

 

98

احمد صفری

اصلاح‌طلب

کرمانشاه

کرمانشاه

    منتخب

99

سیدجواد حسینی‌کیا

اصولگرا

کرمانشاه

سنقر و کلیایی

    منتخب

100

سیدعلی طاهری

اصولگرا

گلستان

گرگان و آق‌قلا

 

101

نبی هزارجریبی

اصلاح‌طلب

گلستان

گرگان و آق‌قلا

 

102

عبدالغفور امان‌زاده

مستقل

گلستان

گرگان و آق‌قلا

 

103

رحمت‌الله جلالی

اصولگرا

گلستان

کردکوی و ترکمن و بندرگز

 

104

رامین نورقلی‌پور

اصلاح‌طلب

گلستان

کردکوی و ترکمن و بندرگز

   منتخب

105

نجیب حسینی

مستقل

گلستان

مینودشت و کلاله و مراوه تپه

 

106

شهرام کوسه‌غراوی

مستقل

گلستان

مینودشت و کلاله و مراوه تپه

   منتخب

107

محمدصادق حسنی جوریابی

اصلاح‌طلب

گیلان

رشت

 

108

جبار کوچکی‌نژاد

اصولگرا

گیلان

رشت

 

109

سیدعلی آقازاده دافساری

اصولگرا

گیلان

رشت

 

110

سیدولی‌الله عظمتی

اصولگرا

گیلان

رشت

 

111

صمد مرعشی

اصولگرا

گیلان

رودبار

 

112

منوچهر جمالی

مستقل

گیلان

رودبار

   منتخب

113

علاءالدین بروجردی

اصولگرا

لرستان

بروجرد

 

114

عباس گودرزی

اصولگرا

لرستان

بروجرد

 

115

هادی مقدسی

مستقل

لرستان

بروجرد

 

116

فاطمه مقصودی

مستقل

لرستان

بروجرد

 

117

مرتضی محمودوند

مستقل

لرستان

خرم‌آباد و دوره

 

118

محمدرضا ملک‌شاهی راد

اصولگرا

لرستان

خرم‌آباد و دوره

منتخب

119

اعظم محمدنیا

مستقل

لرستان

خرم‌آباد و دوره

 

120

مجید کیانپور

مستقل

لرستان

دورود و ازنا

   منتخب

121

علیپور

اصولگرا

مازندران

قائم‌شهر

 

122

ادیانی

اصولگرا

مازندران

قائم‌شهر

    منتخب

123

حسین نیازآذری

مستقل

مازندران

بابل

 

124

همت‌الله طاهرنژاد

اصلاح‌طلب

مازندران

بابل

 

125

محمدحسن آصفری

اصولگرا

مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب

 

126

سید مهدی مقدسی

اصلاح‌طلب

مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب

منتخب

127

شهلا میرگلوبیات

اصولگرا

مرکزی

ساوه و زرندیه

 

128

محمدرضا منصوری

مستقل

مرکزی

ساوه و زرندیه

   منتخب

129

غفاری

اصولگرا

مرکزی

شازند

 

130

ابراهیمی

اصلاح‌طلب

مرکزی

شازند

    منتخب

131

خالد زمزم‌نژاد

اصلاح‌طلب

هرمزگان

بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش

   منتخب

132

احمد جباری

اصولگرا

هرمزگان

بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش

 

133

حسن لطفی

اصلاح‌طلب

همدان

رزن

   منتخب

134

عطا‌ءالله سلطانی صبور

اصولگرا

همدان

رزن

 

135

احد آزادی‌خواه

اصولگرا

همدان

ملایر

    منتخب

136

علیرضا امامی

اصلاح‌طلب

همدان

ملایر

 

137

محمدرضا بابایی

اصولگرا

یزد

مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق

 

138

صباغیان

مستقل

یزد

مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق

    منتخب

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
    آمار سایت
  • کل مطالب : 122
  • کل نظرات : 1
  • افراد آنلاین : 1
  • تعداد اعضا : 1
  • آی پی امروز : 3
  • آی پی دیروز : 8
  • بازدید امروز : 5
  • باردید دیروز : 39
  • گوگل امروز : 0
  • گوگل دیروز : 1
  • بازدید هفته : 125
  • بازدید ماه : 450
  • بازدید سال : 4,949
  • بازدید کلی : 29,964